Uroczystość Wszystkich Świętych

Uroczystość Wszystkich Świętych

Uroczystość Wszystkich Świętych obejmuje nie tylko świętych beatyfikowanych czy kanonizowanych, ale wszystkich zmarłych, którzy osiągnęli doskonałość, a zatem także zmarłych krewnych i przyjaciół.

Kto śpiewa, dwa razy się modli

Kto śpiewa, dwa razy się modli

12 października 2019 roku w parafii pod wezwaniem Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny Rawie Mazowieckiej odbył się Pierwszy Diecezjalny Przegląd Chórów Parafialnych diecezji łowickiej. Szczególnym patronem tego wydarzenia był biskup łowicki Andrzej Franciszek Dziuba.

Odpust w Czadzie

Odpust w Czadzie

Dzień odpustu w parafii Timberi w Czadzie był naprawdę "czadowy".

Dzień wynagrodzenia

Dzień wynagrodzenia

Siódmy lub ósmy dzień każdego miesiąca w naszym Zgromadzeniu związany jest z wynagrodzeniem za grzechy własne, Zgromadzenia, mieszkańców miast i narodu, a także za niewierność kapłanów i osób konsekrowanych.

Ochrzczeni i posłani

Ochrzczeni i posłani

Z woli Papieża Franciszka miesiąc październik 2019r. jest nadzwyczajnym miesiącem misyjnym. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w dzieło misyjne Kościoła.

Siostra Urszula

Siostra Urszula

Siostra Urszula, swoim życiem, cierpieniem i codzienną posługą dla wszystkich, którzy ją poznali, zapisała piękną kartę świętości w zawierzeniu Bogu przez ręce Maryi.

Miłość to najprostsza droga do Boga...

© | Zgromadzenia Córek Maryi Niepokalanej
Wszelkie prawa zastrzeżone | Wykonanie AKAP-IT
Informacja o ochronie danych osobowych

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dane osobowe zawarte w serwisie są przetwarzane za zgodą lub na mocy prawa. Administratorem danych jest Zgromadzenie Córek Maryi Niepokalanej.